0
Кошик порожній!

Закрити
Новини

07.12.2019

Як відомо, німецька компанія MAN випускає легкі, середньотонажні і важкі вантажівки, автобуси і великий асортимент спецтехніки для міських служб та ае ..

Читати далі...

30.05.2018

AVIA Motors запустила у виробництво ще одну вантажівку AVIA D120 4x4 з повним приводом всіх коліс і двигуном Cummins EURO VI. Автомобіль призначений д ..

Читати далі...

UA

Обмін і повернення

Обмін і повернення

Повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки згідно закону України "Про захист прав споживачів". Ви маєте право повернути або обміняти будь-який товар належної якості, який Вам не підійшов. Ми гарантуємо Вам повернення грошей після отримання та огляду товару за вирахуванням витрат, пов'язаних з доставкою товару.

 

Обмін товару чи повернення грошових коштів здійснюється за умови:

  • якщо він не використовувався;
  • при відсутності пошкоджень упаковки і в повному комплекті (збережений товарний вигляд і споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять до складу товару, не порушена їх упаковка, збережені пломби, ярлики, етикетки);
  • немає механічних пошкоджень і слідів установки;
  • при наявності розрахункового документа.

 
Зверніть увагу!

Товар, замовлений у постачальника спеціально для клієнта по персональному попередньому замовленню, поверненню не підлягає.

Інтернет-магазин SetPiston © 2024